Ar galiu dalyvauti „Dine in the Dark“, jei esu alergiškas ar tam tikrų produktų nevalgau dėl kitų priežasčių?

Taip. Rezervacijos metu informuokite, jei esate vegetaras ar veganas, ar alergiškas kokiems nors maisto produktams. Priminkite apie tai, kai užsisakysite maistą vakarienės metu. Gamindami patiekalus būtinai atsižvelgsime į Jūsų pastabas.

Jau dalyvavau „Dine in the Dark“ viename restorane. Ar verta išbandyti kitame?

„Dine in the Dark“ turi bendrą standartą visose šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Lenkijoje) ir miestuose. Tai reiškia, jog visos vakarienės pasižymi ta pačia kokybe ir koncpecija bei vyksta ta pačia tvarka. Vis dėlto, kiekviename mieste dirba skirtingi virtuvės šefai, tad kaskart, apsilankę naujame mieste, ragausite skirtingus patiekalus ir galėsite mėgautis patirtimi taip pat, kaip ir pirmąjį kartą.

Koks maistas patiekiamas vakarienės metu?

Tikslus vakarienės meniu yra paslaptis, tačiau mūsų virtuvės šefai paruoš ką nors, įkvėpta šiuolaikinės europietiškos virtuvės. Mes siekiame nustebinti savo svečius, patiekdami jiems unikalius valgius, pagamintus iš kiekvienam įprastų ir kasdienių produktų.

Kiek laiko trunka vakarienė?

„Dine in the Dark“ trunka apytiksliai 1,5 val.

Ar „Dine in the Dark“ gali dalyvauti vaikai?

Taip, tačiau perspėjame, jog jaunesniems dalyviams vakarienė tamsoje gali būti šiek tiek gąsdinanti.

Ar išankstinė rezervacija privaloma?

Taip. „Dine in the Dark“ yra populiarus renginys, tad dažniausiai visos vakarienės vietos būna rezervuotos; patariame registruotis kaip įmanoma anksčiau. Rezervaciją atlikti galite mūsų rezervacijos sistemoje. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, skambinkite numeriu (8 5) 203 4400

Kaip atkreipti padavėjų dėmesį tamsoje?

Kadangi padavėjai yra aprūpinti naktinio matymo įranga, norint atkreipti jų dėmesį, Jums tereikės iškelti ranką ir būsite nedelsiant aptarnauti.

Kokiu būdu man palikti salę, jei, tarkim, norėčiau pasinaudoti tualetu?

Dėl saugumo sumetimų, vakarienės dalyviams neleidžiama po salę judėti savarankiškai. Esant reikalui, paprašykite darbuotojų pagalbos.

Ar salėje iš tiesų yra visiškai tamsu?

Taip, salėje tvyro aklina tamsa. Siekiant tai užtikrinti, prieš vakarienę visų dalyvių paprašome išjungti arba už durų palikti prietaisus, kurie galėtų skleisti šviesą.

Ar valgyti visiškoje tamsoje yra įmanoma?

Taip. Vienos juslės praradimas (šiuo atveju – regos) priverčia Jus labiau pasikliauti kitais jutimais. Tokiu būdu šie tampa daug jautresni – būtent paaštrėję uoslės bei lytėjimo jutimai padės Jums orientuotis vakarienės metu. Iš pradžių kai kurie svečiai gali susidurti su sunkumais, tačiau kol kas nesame susidūrę su atveju, kuomet svečias salę palieka anksčiau ar jaučiasi nepatogiai iki pat vakarienės pabaigos. Visiems nerimaujantiems patariame tiesiog atsipalaiduoti ir pasikliauti savo pojūčiais.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje