Vilnius – restoranas Medininkai

Vilniuje vakarienė visiškoje tamsoje vyksta vilniečių puikiai žinomame ir vertinamame restorane „Medininkai“. Įsikūręs XVI a. senamiesčio rūsiuose, restoranas skleidžia aristokratiškų namų dvasią ir yra tobula vieta mėgautis maistu kiek kitaip nei įprasta.

Meniu

Vakarienės visiškoje tamsoje patiekalai yra ypatingi, sukurti iš įvairių geriausios kokybės produktų. Jums bus patiekti 3 patiekalai – šaltasis užkandis, karštasis patiekalas ir desertas. Šių patiekalų nerasite įprastiniame restorano meniu – jie yra sukurti išskirtinai šiam renginiui. Gėrimai į kainą neįskaičiuoti, juos galėsite pasirinkti vakaro metu.

Kontaktai

Adresas: Aušros Vartų g. 8, Vilnius
Tel. +370 600 86491
El. p. medininkai@europaroyalevilnius.com

Nusipirkti bilietus ir rezervuoti vietas vakarienei visiškoje tamsoje galite mūsų puslapyje: dineinthedark.lt/lt/rezervacija

Degustacijos tamsoje „Taste in the Dark“

Šampano butikas „Šampanė“

Sūrio ir vyno degustacijos Vilniuje vyksta jaukiame šampano butike „Šampanė“. Vos įžengus į šampano butiką pabėgsite nuo kasidenybės šurmulio ir pasijusite it jaukiame Prancūzijos restoranėlyje. Degustacijos metu ragausite pačių atrinktus gėrimus ir sūrius, kurie ypatingai atsiskleis tamsoje. 

Jauki degustacijos vieta įsikūrusi Vilniaus širdyje, visai netoli pagrindinių miesto objektų, Aušros vartų g. 7, Vilnius. 

Meniu

Degustacijos metu ragausite 4 skirtingus sūrių ir vynų rūšis. Tai specialiai atrinkti gėrimai ir sūriai, kurie tamsoje atsiskleis dar įdomesne spalva!

Kontaktai

Kilus klausimams kreipkitės:
Tel. nr.: (8 5) 203 4400
El. paštas: info@dineinthedark.lt

Nusipirkti bilietus ir rezervuoti vietas degustacijai visiškoje tamsoje galite mūsų puslapyje: dineinthedark.lt/lt/rezervacija

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje