contacts_content

IDĖJA

Taste in the Dark – itin gurmaniška, subtili ir, žinoma, neeilinė patirtis. Ragaudami ir susipažindami su rinktiniais sūriais ir vynais iš viso pasaulio aklinoje tamsoje iš naujo atrasite jau pažįstamus skonius. Pabandysite būti „Somelje“ negalėdami įvertinti gėrimo ar sūrio iš pirmo žvilgsnio. Wine in the Dark tikslas – ne tik atrasti gurmaniškus skonius tamsoje, bet ir įdomiai, linksmai praleisti laiką, o vakaro pabaigoje išsinešti kažką naujo, įdomaus ar negirdėto apie sūrio ir vyno pasaulį.

Degustacijos Vilniuje vyksta sūrio namuose „Masters of Cheese“, Šiaurės miestelyje esančiame prekybos ir pramogų miestelyje „Ogmios miestas“, Verkių g. 29, Vilnius. 

Degustacijos Kaune vyksta maisto studijoje adresu Laisvės al. 93, Kaunas (įėjimas per restoraną „Miesto Sodas“).

 

contacts_content

KAIP TAI VYKSTA?

Užsiregistravus pasirinktu metu, lauksime Jūsų atvykstant į degustaciją. Prieš prasidedant degustacijai tamsoje paprašysime Jūsų visus šviečiančius prietaisus ir daiktus (pvz.: mobiliuosius telefonus) palikti šviesoje, nes tai gali sugadinti paslaptingą akimirką tiek Jums, tiek šalia sėdinčiam degustacijos dalyviui. Kai būsite pasiruošę, Jus palydės į tamsą, kur būsite supažindinti su vyksiančiu procesu ir pradėsite mėgautis naujais potyriais. Jei esate alergiški, prašome apie tai pranešti ir rezervacijos metu, ir užsisakant maistą.

 

contacts_content

KĄ RAGAUSITE?

Taste in the Dark meniu – paslaptis. Galime atskleisti tik tiek, kad degustacijos metu ragausite 4 sūrio ir vyno derinius. Pasitelkdami uoslę ir skonį bandysite patys nors vakarui tapti vyno žinovais, kuriems nė nereikia matyti, kad suprasti skonį ir atrasti geriausią derinį. Jei esate alergiški ar turite specifinių pageidavimų maistui (esate vegetaras, veganas), prašome apie tai pranešti rezervacijos metu.

 

Kilus klausimams kreipkitės:

Tel. nr.: (8 5) 203 4400

El. paštas: info@dineinthedark.lt

Iki pasimatymo tamsoje!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje